___
__
____
Печерськ
Осокорки
Wonder
іспанська тренувальна технологія №1 у світі для нарощування м’язів і спалювання жиру, що працює ​​в престижних клініках 52 країн
|
Wonder® — це електронний пристрій, який було розроблено та виготовлено у Мадриді для бодибілдингу, підвищення тонусу фігури, відновлення м'язів і поліпшення загального стану тіла.

Революційний метод Wonder® - це потрійна функція спалювання жирових відкладень та нарощення м'язової маси - поєднує локалізоване електромагнітне випромінювання 2 Тесла із селективною високоінтенсивною нейростимумяцією. Ширина імпульсу до 800 мс одночасно на шести групах м'язів дозволяє скорочувати їх до 60 000 разів за одну сессію.

А також дія RF на якість шкіри: ліфтинг та позбавлення від целюліту. У 100% шкіра стає більш еластичною.


ЩО потрібно знати ПРО Wonder тренування?
Якщо ти хочеш швидко схуднути чи наростити мʼязи
Якщо ти хочеш швидко отримати рельєф тіла
01
Якщо кардіо навантаження тобі заборонені
03
02
Якщо тобі потрібна реабілітація після травм і операцій
04
Якщо є діагноз ожиріння
Ти не любиш активний спорт або тобі заборонені звичайні фізичні навантаження
05
підходить
06
тренування
Подивіться як працює Wonder у нашій студії
технологія WONDER®, що немає аналогів у світі виробляє 60 000 скорочень на рекордній глибині 20 см, діючи одночасно на ноги, сідниці, живіт, косі м’язи живота та рук.
Швидкі результати
Одне тренування з Wonder еквівалентне 3-4 годинам у залі, що дозволяє швидко досягати цілей, ефективно скорочуючи час, необхідний для тренувань. Навіть одного тренування на день достатньо для результату.
Комплексний підхід:
Wonder працює одночасно над м'язами, спалюванням жиру та тонусом шкіри, забезпечуючи комплексний вплив на тіло та покращення загального самопочуття. Можливості Wonder дозволяють опрацювати м'язи тазового дна, що допоможе при нетриманні сечі або після вагітності.
Безпека та комфорт
Технологія адаптована до різних типів шкіри та гарантує безпечне тренування без ризику травм, забезпечуючи комфорт та зручність під час сеансів. Дозволено навіть у випадках коли традиційні тренування заборонені. Сертифіковано у ЄС та Україні. Переможець 2023-24 років як краща технологія у роботі з м'язами.
Глибока стимуляція
Система діє на глибині до 20 см, забезпечуючи ефективність тренувань шляхом глибокої стимуляції м'язів (до 60 000 скорочень за 25 хв) та дію на жирові клітини. Ширина імпульсу до 800 мс та одночасне опрацювання усього тіла всього за одну сесію.
АКЦІЇ ТА СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ
Поєднуй 2 інноваційні технології
Запишись на пробне тренування Wonder
з промокодом Wonder24 знижка 50%
ЯКІ РЕЗУЛЬТАТИ ТРЕНУВАННЯ З WONDER
Технологія сприяє інтенсивному нарощуванню м'язової маси шляхом стимулювання 60 000 м'язових скорочень на глибині 20 см.

Це означає, що під час одного сеансу можна працювати одночасно над різними частинами тіла, включаючи ноги, сідниці, живіт та руки, що робить тренування ефективним та економить час.
Сеанси лікування з технологією Wonder допомагають спалювати зайвий жир, ефективно замінюючи кілька годин традиційних фізичних тренувань.

Це робить процес схуднення швидшим та легшим, оскільки технологія працює на глибокому рівні, стимулюючи метаболізм та підвищуючи втрату калорій. А також знижує апетит.
Нарощування м'язів
Технологія Wonder Axon 2024 року спеціально розроблена ще й для роботи з якістю шкіри.

Функціф RF сприяє покращенню пружності шкіри, зменшенню проявів целюліту роблячи шкіру більш гладкою, еластичною та молодшою.
Спалювання жиру
Покращення пружності шкіри
ДО І ПІСЛЯ ТРЕНУВАННЯ
Ціни на тренування
Разова
сесія
Вартість оренди костюму включено
1 200 грн
Тривалість - 25 хв
Замовити
Абонемент на
6 сесій
Вартість оренди костюму включено
5 900 грн
  • Тривалість - 25 хв
Замовити
Абонемент на
8 сесій
Вартість оренди костюму включено
7 500 грн
  • Тривалість - 25 хв
Замовити
Абонемент на
10 сесій
Вартість оренди костюму включено
8 900 грн
  • Тривалість - 25 хв
Замовити
Hard пакет
6xWonder + 6xEMS тренування
Вартість оренди костюму включено
8 900 грн
Замовити
Turbo пакет
10xWonder + 10xEMS тренування
Вартість оренди костюму включено
14 500 грн
Замовити
ЯКІСТЬ
Ми тренуємо на топовому обладнанні. Наші тренери мають сертифікати для роботи на Wonder Technology та EMS fitness, спеціальну освіту і мінімальний стаж 10 років у сфері фітнесу, спорту та рекреації.
РІЗНОМАНІТНІСТЬ
Багато додаткових послуг на території нашого центру здоров'я для вашого комфорту та економії часу: ми розробили для вас спеціальні програми по догляду за собою для максимального результату і комплексного підходу до здоров'я.
ЗРУЧНІСТЬ
Ми знаходимося в житловому комплексі RiverStone, 8 хв. пішки від станції м.Осокорки, а також на Печерську на вул. Коновальця 44А. Можна прийти на тренування з дитиною: є пандус для коляски, дитячий куточок.
EMS
СТУДІЯ
ПРО СТУДІЮ
ЧАСТІ ПИТАННЯ